Dažas lietas, kas jāievēro pirms mēs uzsākam sadarbību 

Tikai pacietību. Saprotu, noteikumi nav tavas pirmās asociācijas, kad runājam par piedzīvojumiem. Bet tas ir svarīgi, lai piedzīvojuma laikā un arī beigās gan tu gan mēs  būtu priecīgi

 1. Pirms laivošanas dienas. Kad būsim vienojušies par datumiem, tu atsūtīsi mums sms (25947703) vai epastu (ogreslaivunoma@gmail.com) kurā  norādīsi datus par atbildīgo personu- to/tiem, uz kura vārda būs laivu nomas līgums. Datumi, no/līdz, par kuriem vienojāmies, Vārds Uzvārds, deklarētā adrese un e-pasta adrese uz kuru mums nosūtīt tev rēķinu. Vēlams norādīt arī telefona nummuru pa kuru varam tevi sazvanīt neparedzētos gadījumos. Rēķinu jāapmaksā 48 h pirms starta. Maksājuma mērķī jānorāda: "Nomas maksa un drošības nauda 50,- eur, rēķina nr." 
 2. Drošības nauda sastāda 20% no nomājamā inventāra vērtības, bet tā nav mazāka par 50,- eur. Drošības nauda jāiemaksā kopā ar nomas maksu. Drošības nauda tiks atmaksāta tad, kad laivas tiks saņemtas atpakaļ. 
 3. Laivu braucienu var pārcelt arī tad, kad tas ir jau apmaksāts, taču ne vēlāk kā iepriekšējā vakarā līdz 20:00. Pārcelšana,ņemot vērā jau esošās rezervācijas. 
 4. Pims nomāšanas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID, jāparaksta abpusējs nomas līgums (iepriekš ar līgumu vari iepazīties šeit: NOMAS LĪGUMS  . Tas ir obligāts priekšnosacījums no mūsu puses, kā garantija, ka varam tev uzticēties. Protams, tas nenozīmē, ka prasīsim tev kompensēt katru švīku uz laivas - mēs saprotam, kā notiek laivošana-  zari, neparedzēti akmeņi un tml.. Taču tev ir jāizturās pret tev uzticēto ekipējumu ar cieņu un saudzīgi. Tas nozīmē, ka pazaudēti/salauzti airi vai deformēta laiva var rezultēties nepatīkamā vakarā mums visiem. 
 5. Vēl viens dokuments, kas būs jāparaksta ir par drošības instrukcijas izlasīšanu, noklausīšanos un jā, arī saprašanu. (iepriekš iepazīties ar to vari šeit DROŠĪBAS NOTEIKUMI )  Ko tas nozīmē? Viss vienkārši.  Mēs satiekamies no rīta, parunājam par tavu pieredzi laivošanā, parunājam par drošu uzvedību uz ūdens (jo tu iepriekš jau esi izlasījos augstāk minētos noteikumus) , glābšanas vestēm un citām niansēm, un parakstam noteikumus. Tas aizņems aptuveni 20-30 minūtes. 
 6. Kad tu esi noklausījies drošības instrukciju tu apņemies pats atbildēt par sevi un nepilngadīgo personu drošību visā laivu brauciena laikā. Ja tu atsakies parakstīt nomas līgumu vai izlasīt un ievērot drošības noteikumus, mēs paturam tiesības laivas tev neuzticēt. 
 7. Laivas iznomājam tikai personām vecākam par 18 gadiem. 
 8. Laivas netiks iznomātas personām acīmredzama reibuma stāvoklī.  
 9. Par nakšņošanu. Rekomendējam palikt tikai kartē atzīmētajās kempinga vietās. Ne visi saimnieki gribēs, lai cel telti, vai kurini ugunskuru viņu piemājas pļaviņā. Tas taču ir saprotams. Mēs savukārt centīsimies tev palīdzēt atrast un ieteikt piemērotu variantu.
 10. Vienmēr atceries - ko atvedi to aizved! Neatstāj atkritumus kempinga vietās, ja vien tam nav speciāli paredzēta vieta, ko saimnieks uzrauga.  Mums katram gribas piedzīvot neskartu dabu, tīru ūdeni, zaļu zāli, bez stikla lauskām un tukšām konservu bundžām vai vēl ļaunāk.
  Esi draugs dabai un draugs mums - atstāj visu tīrāku un kārtīgāku nekā tas bija. Nekādā gadījumā neuztici savus atkritumus upes straumei.