Par mums

     Landavas laivas ir pavisam svaigs ģimenes projekts. Mums ļoti patīk laivu braucieni. Esam uzauguši pie Daugavas un ģimenē vienmēr ir bijusi kāda laiva, kā transporta un izklaides līdzeklis. Brīvdienas jau no mazām dienām labprāt pavadām laivu braucienos pa Latvijas upēm. Tāpēc šogad, kad visi esam saplānojuši ceļojumus pa upēm, jo ceļojumi citur vēl iespējams tik drīz nebūs, likās loģiski nopirkt savas laivas. Un tā kā laivošanas tēma mums ir tuva un patīk, nolēmām, ka tas var būt arī mūsu projekts. 
Tāpēc 2020. gada vasaras sākumā beidzot paziņojām, ka pie mums ir 6 nomai pieejamas laivas, ar pilnu aprīkojumu. Ir iespējama laivu piegāde un savākšana un transports cilvēkiem.


     Mēs gribam, lai ir vairāk piedzīvojumu! Vairāk kopā pavadīta laika.  Mēs gribam palīdzēt labajam tapt un vairoties. Tieši tāpēc esam nolēmuši, ka:

  • Vēlamies būt pēc iespējas pretīmnākoši ģimenēm ar vairākiem bērniem 
  • Vēlamies aicināt jūs doties dabā ar saviem četrkājainajiem mīluļiem 
     Bet, šie projekti vēl ir tapšanā. Pacietību. 

     Šobrīd mūsu mērķis ir nodrošināt jūsu brīvdienas ar pašu nepieciešamāko atpūtai uz ūdens. Vēlamies ielikt arī savu ieguldījumu ūdenstūrisma un tūrisma attīstībā Ogres reģionā. Visiem ar tūrismu un ūdenstūrismu saistītajiem Ogrē, sakām: "Sazinies ar mums, veidosim kontaktus! Mēs esam jauni, arī padomu un pat kritiku nesmādēsim."

Cieņā un draudzībā, 

Anete un Reinis